Vestel Servisi

Vestel ülkemizin sınırlarınıda aşmış beyaz eşya, klima ve televizyonda önde gelen bir dünya markası haline gelmiştir. Vestel Servisi hizmetleride tüm ürünlerde kullanım sayısı yüksek olduğundan oldukça fazla talep görmektedir. Pendik de sizlere servis hizmetlerinde bir çok markada destek veren Merkez Teknik ekipleri Vestel Cihazlar içinde en yüksek performanslı hizmeti sunmaktadır. Son derece dayanıklı olması ve uzun seneler insanların gönül rahatlığı ile kullandığı Vestel ürünleri de her elektronik cihaz gibi zaman zaman istenemeyen arızaları verebilir yada performans düşüklüğü gösterebilir. Bu kimi zaman çeşitli etkenlerle bağlı olduğu gibi kimiz zamanda cihaz sahiplerinin yanlış kullanımından da kaynaklanabilmektedir.

Vestel Servis Kaydı Nasıl yapılır?

Herşeyden önce bilmeniz gereken cihazının garanti süresi devam ediyorsa Vestel Yetkili Servis bünyesinde hizmet almanız gerekmektedir. Pendik Merkez Teknik diğer Beyaz Eşya Servisi ürünlerinde olduğu gibi Özel Servis hizmeti vermektedir. Vestel Servisi için cihazlarda garanti süreniz sona erdiyse bizlere ulaşıp hizmet almanızda bir engel bulunmaktadır. Servis kaydı açmakta olduğunca kolaydır. Bizler pendik ilçe sınırları içerisinde diğer servis firmalarının aksine günlerce sizleri bekletmeden aynı gün içerisinde adresinize ulaşıp aynı gün destek verebilmekteyiz. Bazı servis ihtiyaçlarında randevu usulu ile hizmet almanızda mümkündür. Tek yapılması gereken bu durumda iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşıp yaşadığınız arıza türü ve adresinizi bildirmeniz olacaktır.

Pendik de tüm semtlerde 7 gün Vestel Servisi desteğimiz bulunmaktadır.

Vestel Servis Ücretleri

Pendik Merkez Teknik Vestel ürünlerine özel olmaksızın tüm markalarda Klima Servisi ve Beyaz Eşya servislerinde en makul fiyat tarifeleri ile sizlere destek olmaktadır. Her evin bütçesine rahatlıkla uyacaksa seviyede Vestel Servis ücretleri sizlerle söylenmektedir. Dilerseniz servisi adresinize çağırmadan önce de ekiplerimize ulaşarak fiyat alabilir ve ona göre talep de de bulunabilirsiniz. Ekiplerimiz kadrolarımız alanında en iyi teknisyenlerden oluşmakta olup firma prensibimiz gereği ilk amacımız uzun ömürlü kullanım ve yüksek performans odaklı bir Vestel Servisi Hizmetidir.